Перейти до основного вмісту
НА ВИМОГИ ЩОДО ВІДСТАВКИ КАБМІНУ
Не йде Кабінет у відставку.
На владнім олімпі закляк.
І хто б що на нього не цявкав,
Це все ж обнадійливий знак.
Здається, усе провалили…
Та думка втішає в цей час:
Якщо за посади вчепились,
Не все ще розкрадено в нас!
2013 р.
Коментарі
Дописати коментар