НА РУЙНАЦІЮ ПОЛТАВСЬКОГО КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ
![Зображення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRnV7v5bKU8qklOaqZoAPxSksnniu8R7hr_WXcB4yewOLWyppn6rtT2A9Tu6YnUEK9TjueLdtxzYJhMdsx2NjmishcOz_rnt2Zo8ntO4FBdkXIxE7sJNTOKbT1efQz5B9qsVnhTl4d1sQu/s640/_6464_800x600_0_3336e_9677ce81_XL.jpg)
Ти пережив так звану Громадянську І світову війну, за ліком Другу, Тебе не зруйнувала власть радянська, Й німецька оминула теж потуга. Стояв ти за царів і комуністів, Окрасою, здавалось, вічно будеш… Та влада помінялася у місті. Тепер жлоби в нас правлять бал повсюди. Урвали, та не встигли проковтнути… Й він сиплеться, як звикла сільська хата. Керують мери, горді і надуті. І, звісно, з них ніхто не винуватий. А десь… На небі плачуть душі тих кадетів, Що в світ відправила полтавська «альма матер», І вторять їм, без класових афектів, Радянські душі молодих курсантів*. *У величній будівлі Кадетського корпусу історично послідовно розміщувалися: власне, Петровський Полтавський кадетський корпус, відкритий 1840 року; радянські піхотні курси; школа автомобільних техніків; Полтавське тракторне училище; 1958 року сюди переїхало Дніпропетровське артилерійське училище, яке згодом реформували в Полтавське зенітне ракетне командне училище. Оста