СУМНІВ СТАРОГО БАРАНА
![Зображення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjz7gihqQMyZvPdaV8JjxVpY3NUSdhgJlzVU9E02TKkHVqTBheYdRiAPNjltDxWCNjsLwo7buRVA14lwLvkJAFj9njuSvezRuGpChO0BmG7Ke53sH1wNb2dQpQUnanvWBARouUSvbxZ6gwZ/s640/3b50d317a441fa58dc054ef0b7097606.jpg)
Я – як усі. Я дрібочу в отарі. Між тим, чим далі – більше різних див. Та ще й сусіди сумніватись стали: Невже вожак нас не туди завів? І вперше – аж зсудомило у яйцях! Вожак нас зрадив? Ще такого не було! Він же глава! Не зайчик – побігайчик! І не якесь облізле геть ху…муйло. Я дрібочу. І сильно сумніваюсь. Неначе вже Залісся виднокіл?.. І дриснув би кудись! Місцевості не знаю… Й не вирвешся із тІсняви овечих тіл.