А РОДИНА МИЛЕЙ?
![Зображення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhGm2DTcIizAlZuES5YqPL1Yae_msLtHd6rMtV1ZtjWignnxsB0tnloaEM3h_GzZ30yxbO0_1kFN-Fs8uWmJKxPvSNvjcfuOJFhIZaC9Ir4xbKlAQKIR7wqyh1h2bworEzTn7Cpz9A1EVKI/s400/GermanEmigrantsBoardingAShipInHamburg.jpg)
Громадськість, тобто ми з вами, дуже занепокоєна, що багато українців стали виїжджати за кордон. На заробітки. «А хто тут працюватиме?» – Чути розпачливі голоси. Я стривожений рівно наполовину. Якщо їдуть працювати в РФ, то шкода. З кількох міркувань. Воленс-ноленс своєю працею заробітчани зміцнюватимуть країну-агресора. Яка на нас напала і вже навіть не приховує свого наміру задушити українську державність і роздерти країну. Не обтяжуватиму текст прикладами (висловами, виступами, прямими образами), які постачають «з-за поребрика» різні посадові особи РФ. Про них достатньо начуті. Шкода й з іншого приводу. Або, як полюбляв говорити мій далекий родич, що, на жаль, давно помер: «Я вот о чем!..» Наші заробітчани набираються на сході не кращих манер, не передового технологічного досвіду, не вищої побутової культури. Бо: «С кем поведешься, того и наберешься». Изумительно верная посло