НОВА ПОЛТАВСЬКА БИТВА: ЗА АРКУ І КРАЩЕ ЖИТТЯ
![Зображення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhAqVpBaXzsfxOnU0s6tiArBf0tHOKAWjY8vN_C1Pwjc5MHmhL2fHaFQBuusuwdtKx6no4fSNH3ObDmVDm2qlhnUP9XBgn9j6dGHjnkFwD-_jJay7zSe0186nw837zr0-yaf1_wM0MuLiwH/s400/204830.jpg)
Кристоф БРУММЕ, письменник і журналіст, проект-директор NGO „European Initiative Poltava“. В українській провінції при владі ще часто трапляються кримінальні клани з часів Януковича. Вони верховодять у судах, парламенті, а також у поліції і таємній службі СБУ. У культурній столиці країни Полтаві це може змінитися після того, як виникла суперечка щодо арки і були важко поранені два активісти. Спершу з арки, розміщеної в центральній пішохідній зоні, були вигнані продавці газет. В основному - бідні пенсіонери, які могли там трохи прихиститися від сонця й вітру, а взимку - від 20-градусного морозу. Вони там продавали журнали й збірники кросвордів. Тепер продавці опинилися на вулиці в напіввідкритих пластикових наметах. Брат одного депутата з блоку Петра Порошенка хоче влаштувати в арці кафетерій. Жителі будинку протестують, бо арка - єдиний прохід у двір уздовж п’ятисотметрової забудови. Згідно з будівельними правилами арку перекривати не можна. Один житель оскаржив