В ОЧІКУВАННІ ХВИЛІ
![Зображення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgHBlXPn2qQ0YZOBAKirISCPleOpeJqA0fOTKSPXUSLncHoGJhzuD6FlP8jkwllAFJwVldOQ-Xj1osR5-I2KgwM_HlyRL7D-ZeU2bGPkKwqXDshAQsnLImmzw16r2HPJfmlrYLzveKYnBAX/s640/_820c4ac774150339b49d4ca6a7095f03.jpg)
Так, я про клятий коронавірус. Впевнений, друга хвиля буде. І не тому, що вірус страшний і всепроникний. А з іншої причини: недисциплінованості й розхлябаності нашої публіки (не хочеться вкотре, вслід за іншими, принижувати епічне слово «народ»). Навіть у час напруженого очікування вірусної навали, невеселої статистики у нас і в Європі маски, «наморднички», навчилися носити далеко не всі. Що цікаво, з усього огрому інформації про коронавірус наші люди найшвидше вихоплюють ті фрагменти, які ставлять під сумнів профілактичні заходи: дезінфекцію, носіння масок, рукавичок, дотримання соціальної дистанції…Найпопулярніше виправдовування: від інших хвороб помирають не менше.